دسته‌بندی نشده

پودر سنگ هنری چیست ؟

پودرسنگ هنری

معرفی پودر سنگ هنری 

پودر سنگ ها انواع مختلفی دارند و در مصارف مختلفی استفاده می شوند . از پودر سنگ هنری می توانید در موارد مختلفی اعم از انواع سنگ های مصنوعی ، مجسمه های کوچک و بزرگ ، گیفت و پنل های دیواری ، سنگ های آنتیک ، گلدان و در تمامی قالب های pvc و سیلیکونی  استفاده کنید .

این محصول جایگزین مناسب برای رزین پلی استر می باشد .

ویژگی های پودر سنگ هنری

این مواد بعد از خشک شدن کاملا سخت و ضد خش میگردد .  درصد نفوذ پذیری آب بسیار ناچیز می باشد و می توان گفت که ای مواد بعد از خشک شدن ضدآب میگردد و در مجاورت رطوبت و آب کاملا سخن می ماند و شکل و یا بافت خود را به هیچ وجه از دست نخواهد داد .

تحمل درجه حرارت بالا 600 درجه سانتی گراد را دارد . 

قابلیت ریختن قطعات با حجم ها و قطر بسیار بالا بدون ترک و با استحکام و قدرت سایش و ضد آب بودن این موتد قابلیت این را دارد که با انواع مواد معدنی فیلر ها مانند سیلیس و الیاف شیشه و انواع توری ها و چابد  مصلح گردد که باعث استحکام بیشتر در قطعه و سازه های مورد نظر میشود . 

این مواد قابلیت رنگ پذیری فوقالعاده بالا را دارد . با انواع پیگمنت ها و پودر های آب مانند پودر های معدنی و رنگ های تک فاز شیمیایی ، این مواد کاملا بی ضرر و بی بو می باشند و قابل استفاده در محیط منزل و کارگاهی یا صنعتی هستند .

نحوه ترکیب کردن پودر سنگ هنری

برای استفاده درست از پود هنری حتما دستورالعمل زیر را رعایت کنید تا نمونه  بی نظیری درست کنید  :

برای مثال برای صد گرم پودر سنگ :

ابتدا 27 تا 30 گرم آب بدون املاح را داخل ظرف ریخته ( دقت کنید در شهر های جنوبی به دلیل داشتن املاح در آب ممکن است کار دارای دونه های سیاه باشد )

 سپس 100 گرم پودر سنگ را داخل ظرف اضافه کنید و شروع به هم زدن کنید . دقت کنید ممکن است ابتدا گلوله گلوله بشود و احساس کنید نیاز به آب بیشتری دارد ولی آب اضافه نکنید و به هم زدن ادامه بدید تا  ملات روان شود . 

حدودا 20 ثانیه هم بزنید و کمی صبر کنید تا هوایی مه از بابت هم زدن داخل مواد ایجاد شده خارج شود  و در نهایت ملات ساخته شده را داخل قالب بریزید .

ملات داخل قالب بعد از 4 دقیقه سکون ژل میشود و بعد از 5 تا 15 دقیقه سخت می شود . 

شما بعد از 50 دقیقه می توانید از قالب در بیاورید و پس از 3 الی 4 ساعت قابل رنگ آمیزی می باشد در نهایت بعد از گذشت 48 ساعت کاری سخت و شبیه سرامیک دریافت می کنید .

پودر سنگ هنری را از کجا تهیه کنیم ؟

فروشگاه اینترنتی رزیران آرت  نمایندگی فروش این محصول در فضا مجازی را بر عهده دارد جهت سفارش می توانید با شماره زیر تماس حاصل فرمایید .

09397645862

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *